detail veštice

Veštica Milena

Veštica Milena


Zavolajte na moje číslo:
0988 600 549

Zameranie:

veštenie z gule, práca s kyvadlom, karma a minulé životyKeď sa povie veštenie, väčšina ľudí si asi predstaví osobu nazerajúcu do krištáľovej gule, v ktorej sa zobrazujú črepiny budúcnosti. Áno, aj ja som mala takú predstavu o veštení

. Vždy, keď mi babička ako malému dievčatku rozprávala rôzne príbehy, nejakým spôsobom v nich figurovali veštice. Babička totiž bola vešticou a liečiteľkou a dá sa povedať, že to bola práve ona, ktorá vo mne vzbudila záujem o tento odbor. Jej príbehy som vždy hltala plnými dúškami, chcela som stále ďalšie a ďalšie.

V neskoršom veku som sa o veštenie začala zaujímať viac. Hlavným predmetom záujmu sa pre mňa stala krištáľová guľa, ale na chuť som prišla aj kyvadlu, ktoré je skvelým spôsobom hľadania odpovedí na konkrétne otázky.

Hľadala som rôzne zdroje informácií o týchto odvetviach veštenia a hltala ich rovnako ako kedysi babičkine rozprávky. Cesta k môjmu snu - stať sa profesionálnou vešticou - bola otvorená.

Teraz, po rokoch štúdia a so stovkami spokojných zákazníkov tu pred Vami stojím a som Vám plne k službám.

Kým ste boli v minulom živote?

Aj mňa okúzlilo tajomno okolo minulých životov. Práve Váš minulý život má obrovský vplyv na ten súčasný. Viete, kým ste boli v minulom živote? Nebola to niektorá zo známych osobností či umelcov? Možno áno!

Váš súčasný život je istým spôsobom ovplyvňovaný tým, ktorý ste žili v minulosti. Zavolajte mi a odhaľme spoločne tajomstvo. Zistime, kým ste boli. Uvidíte, že sa tak rozrieši mnoho záhad a dostane sa Vám odpovede na mnohé otázky.

Možno práve minulý život je tým, čo teraz spôsobuje Váš neúspech. Dokážem odobrať Vašu zlú karmu a spôsobiť, že všetko začne znova vychádzať podľa plánov.

Spojiť sa so mnou je jednoduché

Zavolajte na vyššie uvedené číslo a spojte sa so mnou. Rada s Vami preberiem všetko ohľadom Vášho súčasného ale i minulých životov. Nahliadneme do Vašej minulosti, ale predovšetkým budúcnosti, a budete s tak môcť pripraviť na všetko, čo Vás čaká.

vaše názory

vložiť príspevok

  • Eleonóra, Bratislava Milena dokázala odhaliť, kým som bola v minulom živote a nesmierne ma tým potešila. Konečne som objavila, pre čo mám vlohy a prečo mi naopak niektoré veci vôbec nejdú.
  • Sára, Bardejov Krištáľová guľa v rukách niekoho, kto ju majstrovsky ovláda, je silnou zbraňou. Preto som si obľúbila Milenu a jej veštecké schopnosti. Sme v kontakte pravidelne a všetky veštby sa vždy stopercentne naplnili.
  • Lenka, Revúca Milenino kyvadlo ma dokázalo utvrdiť v dôležitom životnom kroku teraz viem, že rozhodnutie bolo správne a Milene by som rada poďakovala.

Vložiť nový príspevok

newsletter

Veštenie budúcnosti

Osobní horoskop

Výklad kariet

Cena za min. je 1,6 €.