detail veštice

Veštica Katka

Veštica Katka


Zavolajte na moje číslo:
0988 600 547

Zameranie:

liečiteľstvo, alternatívna medicína, odobratie negatívnej energieNedarí sa Vám tak, ako by ste potrebovali? Možno na Vás pôsobí nejaká bližšie nešpecifikovaná energia, ktorú bude nutné odstrániť. Odobranie negatívnej energie rozhodne nie je ničím jednoduchým, ale pokiaľ si na to zvolíte človeka, ktorý má v tomto obore dlhoročnú prax, nie je tu nič, čo by sa mohlo pokaziť.

Práve preto Vám ponúkam svoje služby. Popri odoberaní negatívnej energie sa zaoberám aj alternatívnou medicínou a liečiteľstvom. Pokiaľ vás trápia akékoľvek problémy a z nejakého dôvodu nedôverujete klasickej medicíne, neváhajte ma kontaktovať.

Spoločne môžeme odhaliť ich príčinu a začať ich liečiť alternatívne.

Čo ma priviedlo k alternatívnej medicíne?

Poznám množstvo prípadov, kedy lekár povedal pacientovi, že s jeho zdravotným stavom nie je možné nič robiť, že neostáva nič, len čakať. Pacient ale zašiel ku liečiteľke a odrazu bola pomoc na svete. Pomocou alternatívnej medicíny dokázali to, čo by bežná medicína neumožnila.

Práve to je tým, čo na mňa urobilo obrovský dojem. že nie je nutné spoliehať sa na naše lekárstvo ovládané firmami predávajúcimi medikamenty, ale že všetko možno riešiť aj inou, prirodzenejšou cestou.

Že je možné ľuďom pomôcť i na diaľku, len vedieť, ako na to. Preto som sa začala o alternatívnu medicínu zaujímať hlbšie so snom, že sa jej raz budem venovať naplno.

Tento sen sa mi po rokoch štúdií kníh a desiatkach hodín seminárov konečne splnil a som tu len a len pre Vás. Zavolajte mi a podeľte sa o svoje problémy, istotne nájdeme vhodné riešenie.

Pomohla som už rade zákazníkov. Mnohí z nich sa stali mojimi pravidelnými klientmi.

Ovláda Vás negatívna energia? Zavolajte!

Zdá se Vám, že niečo nie je v poriadku? Myslíte si, že Vás niečo ovplyvňuje, ale neviete, čo? Nedarí sa Vám tak, ako by ste si želali? Možno i Vás ovláda negatívna energia. Zavolajte na moje číslo a poďme sa jej spoločne zbaviť. Začne sa Vám opäť dariť tak ako predtým.

vaše názory

vložiť príspevok

  • Svetlana, Snina Od tej doby, čo som objavila Katku, som obmedzila návštevy lekárov na minimum. Všetko konzultujem najprv s Katkou. Lekárom síce stále verím, ale viac som si obľúbila alternatívnu medicínu, ktorá môže dobre a prírodne pomôcť tam, kde lekári nasadzujú chémiu v podobe rôznych tabletiek a piluliek.
  • Milada, Banská Bystrica Dlho mi veci nevychádzali tak, ako by mali. Bola som z toho nešťastná. Jedného dňa som ale zavolala Katke, ktorá objavila, že na mne pôsobí istá negatívna energia, ktorú mi predal môj expriateľ. S pomocou Katky som sa jej dokázala zbaviť a od tej doby sa cítim omnoho lepšie. Veci sa daria a moja chuť do života je väčšia než kedykoľvek predtým.
  • Radoslava, Považská Bystrica Vďaka Katke som spoznala kúzlo a silu alternatívnej medicíny. Nahliadla som do tajov tohto svojrázneho odboru a ten ma doslova uchvátil. S Katkou som v pravidelnom kontakte a musím povedať, že len málo ľudí vie o alternatívnej medicíne toľko čo ona.

Vložiť nový príspevok

newsletter

Veštenie budúcnosti

Osobní horoskop

Výklad kariet

Cena za min. je 1,6 €.